Bugun...

  Özel Anamur Anamed Hastanesi

  •   Firma Yetkilisi: Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kırmızıtaş, Başhekim Op. Dr Cüneyt Kavak,
  •   Adres: Bahçelievler mah., Hoca Ahmet Yesevi cad., 33640 Anamur/Mersin
  •   Telefon: (0324) 814 41 44
  •   Fax: 0324) 814 77 27
  •   GSM: WhatsApp Randevu Hattı : 0546 814 41 43
  •   Web: https://www.anamedhastanesi.com/
  •   E-Mail: info@anamedhastanesi.com
  •   İl / İlçe: Mersin / Anamur
  FİRMA HAKKINDA

15.01.2010 Tarihinde Planlanan Anamur Ve Yöresine Hizmet Verecek İlk Hastane Olan Özel Anamur Anamed Hastanesi Çok Kısa Sürede Bina Ve Teknik Yapısını Tamamlayarak 13 Eylül 2010 Tarihinde İlk Hasta Kabulüne Başlamıştır. İsmini Anamur Medikalin Kısaltmasından Alan Hastanemiz Zor Ulaşım İmkanlarına Sahip Anamur, Bozyazı, Tekmen, Tekeli, Aydıncık, Kaledran, Ermenek,Gülnar Ve Bu İlçe Ve Beldelerin Yakın Çevresine Hizmet Verecek Şekilde Planlanarak Hasta Hizmetine Başlamıştır.

 

Vizyonumuz

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığıyla, tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, üstün nitelikli ekibi çağdaş altyapısıyla mükemmel düzeyde vererek bölgemizde marka olmaktır.

Verdiğimiz hizmet alanında en iyisi olmak için hedefimiz;

* Yenilikleri takip eden,
* Sürekli gelişen,
* Hastalar tarafından tercih edilen,
* Yurtiçinde ve yurtdışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren,
* Uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

Tıbbi Hizmetlerde Mükemmeliyet

Özel Anamur Anamed Hastanesinin amacı, hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Sağlık alanında kendi kadromuzun akademik yapısının desteğiyle; bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğiteceğiz.

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Anamed'li olmaktan gurur duyan ekibimizdir.

Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmeyi taahhüt etmekteyiz.

lkemiz Sağlık Sistemi İçerisinde  Yöremiz Halkının Gereksinim Duyduğu Tüm Hizmetleri Sunabilen  Güleryüzlü Bir Hastane Modeli Yaratmak Temel Vizyonumuzdur..

 

Misyonumuz

Amacımız bölgemizde; deneyimli kadromuzla, çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyet ve menfaatlerini önemseyen bir kurum olmaktır. İnsan yaşamına yakışanı; her zaman yenilikçi ve kaliteli sağlık hizmetini uygun ekonomik koşullarda halkımıza sunarak, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda artan hizmet kalitemizle; beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlamaktır. Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetini veren, ismini markalaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz.

  Bu Firma 1220 defa incelenmiştir.
YUKARI